NOVINKY
Nová chovná morčátka
Červenec 27. 
Nové posily v chovu, konkrétně dlouhorstá skupinka, která se k nám přestěhovala z CHS Annemílie, kde Vlaďce vděčíme za její obrovskou důvěru a za morčátka, která jsou opravdu nádherná. Druhé poděkování patří Soně Vášové z CHS z Turkovic za dva krásné klučíky US-Teddy.

Aktualizace CH-Teddy samičky
Květen 19. 
Mezi chovné holčičky byly zařazeny CH-Teddičky černé Orianna a Pretty a taničky Miau a Pearly. U samečků zatím vyčkáváme, ale vypadá to, že zůstanou všichni tři odrosti, tedy G-Pitbull, Helios i Orion.
Do chovu přibyl nový černo-bílý sameček sheltie - Damián Annemílie. Fotku zatím nemá, dostane společně s novým US-Teddy samečkem jménem Dino z Turkovic, kterého se dočkáme příští týden. Oběma chovatelkám moc děkujeme, že kluci jdou právě k nám :).

Vrh Q5, nové fotky
Březen 21. 

Miminka z vrhů O5 a P5 mají konečně nahrány své fotky, vlevo samička Orianna a klučík Orion po himalájce Jamie.
Červená švýcarka Queen of Hearts porodila dvojčátka, bohužel veliká holčička se narodila mrtvá, ale máme nádherného hladkého samečka s CHTG. Založeno tedy na krásnou červenou skupinku.

Aktualizace
Březen 13. 
Po delší pauze opět aktualizace, aneb styl "kdo chová, ten nestíhá web" :)
Do odchovů byla konečně přidána miminka po švýcarkách Jamie a Baby Doll, bohužel zatím bez fotek, ale alespoň se jmény. Jamie má dvě černé holčičky, Baby Doll černou a jako překvápko tan čokoládovou. 

Předběžně to vypadá, že všechny slečny zůstanou u nás, mají kožíšek jedna báseň.
Dále to vidíme na březost u červené švýcarky Queen, zde čekáme CHTG mimča po Kelanovi, dále u dlouhosrstých Emily a Quintaně (kde bude tatínkem u obou Oxford). S otazníkem je Tillia a US-Teddičky Ulyanna a též tricolorky Nemesis a Forget-Me-Not, zde tak 50:50. Už aby přišlo jaro, čerstvá tráva dělá divy.
Snad tedy bude letos sluníčkových dnů co nejvíc.Historie 2012/13
Historie 2011
Historie 2010
Historie 2009
Historie 2008
Historie 2007